Start: 10.06.2017 r. godz, 10.00

Jak co rok na początku czerwca będziemy świętować Dni Pruszcza. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzeń przygotowanych z tej okazji na ten wyjątkowy weekend!

Sobotnie przedpołudnie wypełni odgłos silników samolotów i śmigłowców podczas akrobacji na pruszczańskim niebie. Tak 49. Baza Lotnicza świętować będzie soje 50 urodziny. W sobotni wieczór po emocjach związanych z pokazami lotniczymi w 49. Bazie i koncercie grupy RADIO BAGDAD, spotkamy się na Stadionie Miejskim, gdzie królować będzie RAP oraz muzyka elektroniczna, drum&bass i dubstep z etniczną muzyką góralską. Jako pierwszy na scenie pojawi się GOORAL. Ten  wieczór zakończy nie kto inny tylko król polskiego RAP-  O.S.T.R.!

Niedzielne późne popołudnie i wieczór spędzimy w Pruszczu Gdańskim w towarzystwie zespołu BOYS oraz CLASSIC.

Wcześniej na głównej płycie stadionu miejskiego podziwiać będziemy mogli sprzęt wojskowy, popisy motocyklowego STUNT SHOW, strefę bezpieczeństwa drogowego a w niej min. zabytkowe, amerykańskie oraz najnowsze super samochody. Będzie też można podziwiać sprawność służb ratunkowych i spróbować swoich umiejętności za kierownicą aut szkoleniowych Autodromu Pomorze – Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy pod czujnym okiem Funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim. Nie zabraknie też najsilniejszych Mężczyzn Polski  – Strong Mani dadzą pokaz swych umiejętności i siły oraz będą jurorami i opiekunami konkursu w wyciskaniu sztangi w połowie wagi swojego ciała. Niedzielne przedpołudnie będzie także świętem osób kochających ruch na alei NSZZ Solidarności zmagać będą się wrotkarze w kolejnym już półmaratonie, a biegacze spróbują swych sił na dystansie 10 km na płycie pruszczańskiego lotniska. Te i wiele innych atrakcji już niebawem!

Zapraszamy do wspólnego świętowania XXVIII Dni Pruszcza Gdańskiego 10 i 11.06.2017 i komentowania artykułu!

Dodaj komentarz