20 marca 2018r. o godzinie 17:15 przywitaliśmy astronomiczną Wiosnę! Przebiśniegi i kolorowe krokusy wieściły o niej już od kilku dni, żurawie i inne ptaki oficjalnie powróciły kluczami do pobliskiego rezerwatu Ptasi Raj na Wyspie Sobieszewskiej. Zima uraczyła nas ostatnimi opadami śniegu, a my dziękujemy jej za każdą możliwość jazdy na sankach, ulepienia bałwana i bitwy na śnieżki, która uszczęśliwiła najmłodszych (i nie tylko :)) i żegnamy ją do następnego sezonu.

Z tej okazji chcemy Wam życzyć dużo słońca, rozbudzenia wraz z naturą z zimowego snu, wiele radości, siły i energii na realizację planów.
By każdy z Waszych dni był pełen wdzięczności za nowy dzień, marzenia, możliwości tego co będzie oraz za to co już jest.
Byście dostrzegali jak wielkim skarbem jest życie, uśmiech, zdrowie najbliższych i Wasze, każda rzecz jaką posiadacie i emocja jaką odczuwacie, każde doświadczenie, o które wzbogaca Was życie, to piękne i to trudne również, a wraz z każdym nowym dłuższym dniem mieli motywację do zbierania kolejnych.

Cudownego i owocnego roku astrologicznego życzy
Redakcja Pruszcz.com

Dodaj komentarz