Jako, że dzisiaj Święto wszystkich Pań postanowiliśmy podarować Wam prezent w postaci rad dla Panów, z którego ucieszą się na pewno przedstawiciele obu płci. W końcu każda Kobieta chciałaby, żeby o nią dbano, niemniej jednak Panowie nie zawsze po prostu wiedzą jak się za to zabrać. Często bywa tak, że się starają, tylko po prostu nie wiedzą do końca czego Panie tak naprawdę potrzebują i w jaki sposób powinno się to przejawiać. Niby Wenus nie tak daleko od Marsa, ale jednak dwie odmienne planety, których zasady znacznie się różnią i nie zawsze wiadomo o co chodzi 😉

A więc jak dbać o Kobiety…?

 1.  Przede wszystkim… codziennie!
  Wiadomo… święto świętem i super jest skorzystać z okazji celebracji Dnia Kobiet, ale gdy w nasze relacje wkrada się rutyna związana z długim czasem jej trwania, łatwo jest zapomnieć, żeby od czasu do czasu pokazać drogiej nam Kobiecie, że doceniamy ją i kochamy. I nie chodzi tu tylko o Nasze Ukochane. Pamiętasz kiedy ostatni raz dałeś Mamie bez okazji kwiaty albo powiedziałeś jej, że ją kochasz?
 2. Zapewnij jej bezpieczeństwo.
  Każda Kobieta potrzebuje czuć się bezpiecznie, a rolą Mężczyzny jest właśnie jej zapewnienie tego.
 3. Bliskość fizyczna oraz psychiczna.
  Spontaniczne gesty, świadczące o trosce i ciągłym zainteresowaniu. Buziak, przytulasek, bliskość fizyczna dla Kobiety to bardzo ważna sprawa, o której wielu Panów nie pamięta. Dotyczy się to również bliskości psychicznej… widzicie Panowie… kobiety potrzebują rozmowy, troski o to jak się czują, zainteresowania tym o czym myślą na różne tematy.
 4. Poznaj jej potrzeby.
  Najprostszą drogą jest po prostu o nie… zapytać. Wiadomo, Kobiety często oczekują, że się Mężczyzna domyśli…. ale zazwyczaj tak nie jest i nie ma nic w tym złego, ważne żeby się dogadać, a tutaj jest potrzebna…
 5. …Szczerość i otwartość.
  Szczerość jest okazywaniem szacunku do drugiej osoby i kobiety również tego potrzebują… tylko w taki subtelny sposób 😉 Poza tym, Kobieta pragnie tego, żebyś się przed nią otworzył, to dla Niej akt zaufania i bliskości, chociaż często Mężczyznom ciężko się na to porwać, bo myślą, że są przez to mniej męscy… a nie prawda, bo to właśnie wymaga dużej odwagi od nich.
 6. Poświęcaj jej swój czas.
  To jedna z najcenniejszych rzeczy jakie możesz podarować Kobiecie.
 7. Doceniaj ją!
  Potrzeba bycia docenianym jest jedną z podstawowych. Dotyczy się to każdego. By Kobieta piękniała dla Ciebie jak kwiat, dbała o Ciebie i miała ku temu powody, pokaż jej, że zauważasz jej starania.
  Zauważyłeś, że jajka na kanapkach na kolację są w kształcie serduszek, czy zjadłeś je patrząc w telewizor?

 

Mamy nadzieję, że te kilka porad będzie przydatne i zaowocuje pięknym prezentem dla Pań w Dniu ich święta.
I pamiętajcie o nich codziennie, nie tylko od święta, ponieważ dbanie o drugą osobę czyni również i Was szczęśliwymi.

 

Pięknych relacji, spełnionych potrzeb, dużo kwiatów, czekoladek i pięknych słów Wszystkim Paniom
Życzy Redakcja Pruszcz.com

Dodaj komentarz