Jak dbać o kobiety?

Jako, że dzisiaj Święto wszystkich Pań postanowiliśmy podarować Wam prezent w postaci rad dla Panów, z którego ucieszą się na pewno przedstawiciele obu płci. W końcu każda Kobieta chciałaby, żeby o nią dbano, niemniej jednak Panowie nie zawsze po prostu wiedzą jak się za to zabrać. Często bywa tak, że się starają, tylko po prostu nie wiedzą do końca czego Panie tak naprawdę potrzebują i w jaki sposób powinno się to przejawiać. Niby Wenus nie tak daleko od Marsa, ale jednak dwie odmienne planety, których zasady znacznie się różnią i nie zawsze wiadomo o co chodzi 😉

A więc jak dbać o Kobiety…?

 1.  Przede wszystkim… codziennie!
  Wiadomo… święto świętem i super jest skorzystać z okazji celebracji Dnia Kobiet, ale gdy w nasze relacje wkrada się rutyna związana z długim czasem jej trwania, łatwo jest zapomnieć, żeby od czasu do czasu pokazać drogiej nam Kobiecie, że doceniamy ją i kochamy. I nie chodzi tu tylko o Nasze Ukochane. Pamiętasz kiedy ostatni raz dałeś Mamie bez okazji kwiaty albo powiedziałeś jej, że ją kochasz?
 2. Zapewnij jej bezpieczeństwo.
  Każda Kobieta potrzebuje czuć się bezpiecznie, a rolą Mężczyzny jest właśnie jej zapewnienie tego.
 3. Bliskość fizyczna oraz psychiczna.
  Spontaniczne gesty, świadczące o trosce i ciągłym zainteresowaniu. Buziak, przytulasek, bliskość fizyczna dla Kobiety to bardzo ważna sprawa, o której wielu Panów nie pamięta. Dotyczy się to również bliskości psychicznej… widzicie Panowie… kobiety potrzebują rozmowy, troski o to jak się czują, zainteresowania tym o czym myślą na różne tematy.
 4. Poznaj jej potrzeby.
  Najprostszą drogą jest po prostu o nie… zapytać. Wiadomo, Kobiety często oczekują, że się Mężczyzna domyśli…. ale zazwyczaj tak nie jest i nie ma nic w tym złego, ważne żeby się dogadać, a tutaj jest potrzebna…
 5. …Szczerość i otwartość.
  Szczerość jest okazywaniem szacunku do drugiej osoby i kobiety również tego potrzebują… tylko w taki subtelny sposób 😉 Poza tym, Kobieta pragnie tego, żebyś się przed nią otworzył, to dla Niej akt zaufania i bliskości, chociaż często Mężczyznom ciężko się na to porwać, bo myślą, że są przez to mniej męscy… a nie prawda, bo to właśnie wymaga dużej odwagi od nich.
 6. Poświęcaj jej swój czas.
  To jedna z najcenniejszych rzeczy jakie możesz podarować Kobiecie.
 7. Doceniaj ją!
  Potrzeba bycia docenianym jest jedną z podstawowych. Dotyczy się to każdego. By Kobieta piękniała dla Ciebie jak kwiat, dbała o Ciebie i miała ku temu powody, pokaż jej, że zauważasz jej starania.
  Zauważyłeś, że jajka na kanapkach na kolację są w kształcie serduszek, czy zjadłeś je patrząc w telewizor?

 

Mamy nadzieję, że te kilka porad będzie przydatne i zaowocuje pięknym prezentem dla Pań w Dniu ich święta.
I pamiętajcie o nich codziennie, nie tylko od święta, ponieważ dbanie o drugą osobę czyni również i Was szczęśliwymi.

 

Pięknych relacji, spełnionych potrzeb, dużo kwiatów, czekoladek i pięknych słów Wszystkim Paniom
Życzy Redakcja Pruszcz.com

EKO STACJA - lokalne i ekologiczne - prawdziwe jedzenie
Zaopatrujemy Pruszczan w certyfikowaną żywność ekologiczną. Dzięki zbiorowym zamówieniom nasze ceny są bezkonkurencyjne, przy zachowaniu bezkompromisowej jakości.
Ekologiczne jabłka 5zł/kg
-Jajka Eko Zielononóżki klasa L 14zł/10szt
-Chleb żytni 100% (zakwas) 0,5kg 5zł
-Czereśnie EKOLOGICZNE 12 zł/KG
ul. Polskich Kolejarzy 13, Pruszcz Gd. (obok PKP)
Zadzwoń tel. 608 539 511
30.12 Koncert Noworoczny ze świąteczną nutą

W tym roku po raz pierwszy w Pruszczu Gdański będzie można wziąć udział w koncercie Noworocznym. Już 30 grudnia o godzinie 15.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim będzie można usłyszeć Orkiestrę miasta Pruszcz Gdański w kolędowo-sylwestrowym repertuarze.

30.11 Lokalna grupa mocy dla kobiet

Zapraszamy Was 30 listopada, w piątek.
Zaczynamy punktualnie o 19.00 !!
Jak zwykle w sali koncertów na ulicy Kochanowskiego 71 w Pruszczu Gdańskim.

3-7.12 Apteczka w samochodzie – akcja społeczna

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku chciałby poinformować, że w pierwszym tygodniu grudnia, tj. 3-7.12.2018r. będzie realizowana MIKOŁAJKOWA AKCJA – AKCJA APTECZKA W SAMOCHODZIE, polegająca na przekazaniu, pięciuset kierowcom pięciu miast naszego województwa, samochodowych apteczek pierwszej pomocy.

24.11 Podsumowanie projektu pn. „ETNOŻUŁAWY Etno design w kulturze Żuławskiej”

Zapraszamy w dniu 24 LISTOPADA 2018 r.o godzinie 16.00 w Domu Podcieniowym w Miłocinie PROGRAM  Podsumowanie projektu i prelekcja pt. „Kultura Żuławska jako źródło inspiracji artystycznej” przeprowadzone przez Aleksandrę Paprot-Wielopolską.  Wernisaż wystawy zdjęć wykonanych podczas wyjazdu studyjnego i z przeprowadzonych warsztatów.  Pokaz mody uczestników projektu.  Żuławski

Razem dla lokalnej społeczności – Minigranty IKEA Gdańsk

IKEA Gdańsk szuka organizacji, z którymi nawiąże współpracę przy realizacji projektów na rzecz lokalnej społeczności. Wsparcie w postaci produktów IKEA otrzymają wybrane podmioty prowadzące działania w zakresie poprawy warunków życia lokalnej społeczności. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30.11.2018 roku.

25.11 Koncert: Dwie Premiery 2018

Fundacja WOOD and MOOD zaprasza na koncert Dwie Premiery, koncert prezentuje dwie płyty zespołów pruszczan Mai i Ignacego Wiśniewskich.

10.XI Marsz charytatywny na orientację dla Kacperka

Nadeszła jesień. Sezon imprez sportowych na świeżym powietrzu powoli dobiega końca. Jednak zamiłowanie do zdrowego trybu życia pozostaje żywe jak wspomnienie lata. Sport w połączeniu ze świetną zabawą, to doskonałe czynniki motywujące do stawania na linni startu.

Apteka w budynku pogotowia ratunkowego

Starosta Powiatu Gdańskiego Stefan Skonieczny prowadzi rozmowy z aptekarzami na temat uruchomienia w budynku pogotowia i PCPR przy ulicy Raciborskiego apteki.

4. edycja akcji „Nie jest kolorowo”

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Traugutt.org organizuje akcję „Nie jest kolorowo”, czyli zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci z polskich placówek edukacyjnych na Białorusi, Litwie, Ukrainie i Łotwie.

Koncerty na Kochanowskiego – Nowy sezon 2018-2019

Zapraszamy w nowym sezonie Koncertów na Kochanowskiego. Cykl koncertów rozpoczęliśmy recitalem skrzypcowym Adama Suski 18 września 2018. Najbliższe nasze wydarzenie to Spotkanie z gdańską projektantką mody Małgorzatą Wasik – założycielką marki Emwudesign. Wieczór będzie oryginalny także z racji “muzycznego pokazu mody”. P. Małgorzata Wasik jest autorką sukien dla zespołu Les

III Rowerowy Rajd Historyczny – Polacy Wyżyn Gdańskich

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Traugutt.org z Pruszcza Gdańskiego zorganizowało historyczny rajd rowerowy. Organizatorzy łączą przyjemnie z pożytecznym. Jazdę na rowerze po drogach powiatu gdańskiego i odkrywanie śladów i pamiątek polskości z czasów Wolnego Miasta Gdańska.

29.IX Piknik rajdowy dla Marcelinki

Mamy ogromną przyjemność z organizacji kolejnej imprezy, tym razem nie tylko mającej na celu doskonalenie technik jazdy.Powodem organizacji pikniku jest mała, a jakże waleczna istota „Marcelina” bo o niej mowa zjednoczyła 4 organizacje– Automobilklub Morski– LIVER Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom– Mercedes Spot Trójmiasto– Garage Styleoraz władze okolicznych miejscowości, aby przy