Darmowa pożyczka? Uwaga – tylko pierwsza

Jeśli chociaż trochę orientujesz się w branży pożyczek pozabankowych, na pewno nie ominęły Cię reklamy oferujące możliwość wzięcia pożyczki za darmo. Dla osób, które potrzebują szybkiej gotówki na określony cel, bez wątpienia jest to godne uwagi rozwiązanie. Bezpłatna pożyczka jest możliwa i nie są to wyłącznie puste slogany reklamowe. Zanim jednak podpiszesz umowę, poznaj warunki darmowych chwilówek i dowiedz się, jak pożyczać za darmo.

Pierwsza pożyczka

Dla osób potrzebujących nagle gotówki darmowa pożyczka będzie rozwiązaniem idealnym. Jak z niej skorzystać? Najważniejsze są tylko – albo aż – dwa warunki. Pierwszy z nich to konieczność bycia nowym klientem firmy pożyczkowej, która proponuję darmową ofertę. Jeśli po raz pierwszy podpiszesz umowę dotyczącą darmowej pożyczki w danej firmie pozabankowej, bez żadnych ukrytych opłat oddajesz wyłącznie tyle, ile pożyczyłeś. Wszystko odbywa się przy minimalnych formalnościach, dlatego jeszcze tego samego dnia masz pieniądze na koncie. A co, jeśli chcesz po raz drugi skorzystać z bezpłatnej chwilówki? Najrozsądniej będzie zmienić firmę. Pierwsza pożyczka za darmo według bezpiecznechwilowki.pl udzielana jest w wielu instytucjach pozabankowych, dlatego znalezienie tej jedynej, korzystnej oferty nie powinno być problemem.

Termin spłaty

Równie istotnym warunkiem jest terminowa spłata. Pożyczka za 0 zł jest możliwa tylko wtedy, jeśli w ustalonym na umowie czasie oddasz całą pożyczoną kwotę. Za każdy dzień zwłoki naliczane są wysokie odsetki, zgodnie z harmonogramem zawartym w umowie. Zwłoka ze spłatą gotówki może spowodować dodatkowe koszty sięgające nawet do kilkunastu procent całego kosztu pożyczki! Aby nie generować zbędnych wydatków, dokładnie zapoznaj się z umową, trzymając się jednocześnie terminu ostatecznej spłaty.

Gdzie szukać darmowej pożyczki

Ofert zapewniających pożyczkę za 0 zł jest obecnie na rynku sporo. Chcąc znaleźć najlepszą dla siebie, warto skorzystać z narzędzia takiego jak porównywarka chwilówek, dzięki któremu znalezienie najwłaściwszej oferty nie jest ani trudne, ani czasochłonne. Bardzo przydatne okazują się konkretne informacje o danej firmie, które pomogą podjąć właściwą decyzję. Jeśli zainteresuje Cię wybrana oferta, zostaniesz przeniesiony na oficjalną stronę pożyczkodawcy i szybko będziesz mógł skorzystać z oferty.

Zastanawiasz się, dlaczego firmy oferują darmowe pożyczki? Odpowiedź jest prosta – dzięki tego typu rozwiązaniom przyciągają nowych klientów, którzy bardzo często w późniejszym czasie korzystają także z innych, płatnych już usług. Dodatkowo zawsze znajduje się grupa osób niespłacających swojego zobowiązania w terminie – to właśnie na nich dana firma ma bezpośredni zarobek.

 

EKO STACJA - lokalne i ekologiczne - prawdziwe jedzenie
Zaopatrujemy Pruszczan w certyfikowaną żywność ekologiczną. Dzięki zbiorowym zamówieniom nasze ceny są bezkonkurencyjne, przy zachowaniu bezkompromisowej jakości.
Ekologiczne jabłka 5zł/kg
-Jajka Eko Zielononóżki klasa L 14zł/10szt
-Chleb żytni 100% (zakwas) 0,5kg 5zł
-Czereśnie EKOLOGICZNE 12 zł/KG
ul. Polskich Kolejarzy 13, Pruszcz Gd. (obok PKP)
Zadzwoń tel. 608 539 511
30.12 Koncert Noworoczny ze świąteczną nutą

W tym roku po raz pierwszy w Pruszczu Gdański będzie można wziąć udział w koncercie Noworocznym. Już 30 grudnia o godzinie 15.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim będzie można usłyszeć Orkiestrę miasta Pruszcz Gdański w kolędowo-sylwestrowym repertuarze.

30.11 Lokalna grupa mocy dla kobiet

Zapraszamy Was 30 listopada, w piątek.
Zaczynamy punktualnie o 19.00 !!
Jak zwykle w sali koncertów na ulicy Kochanowskiego 71 w Pruszczu Gdańskim.

3-7.12 Apteczka w samochodzie – akcja społeczna

Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku chciałby poinformować, że w pierwszym tygodniu grudnia, tj. 3-7.12.2018r. będzie realizowana MIKOŁAJKOWA AKCJA – AKCJA APTECZKA W SAMOCHODZIE, polegająca na przekazaniu, pięciuset kierowcom pięciu miast naszego województwa, samochodowych apteczek pierwszej pomocy.

24.11 Podsumowanie projektu pn. „ETNOŻUŁAWY Etno design w kulturze Żuławskiej”

Zapraszamy w dniu 24 LISTOPADA 2018 r.o godzinie 16.00 w Domu Podcieniowym w Miłocinie PROGRAM  Podsumowanie projektu i prelekcja pt. „Kultura Żuławska jako źródło inspiracji artystycznej” przeprowadzone przez Aleksandrę Paprot-Wielopolską.  Wernisaż wystawy zdjęć wykonanych podczas wyjazdu studyjnego i z przeprowadzonych warsztatów.  Pokaz mody uczestników projektu.  Żuławski

Razem dla lokalnej społeczności – Minigranty IKEA Gdańsk

IKEA Gdańsk szuka organizacji, z którymi nawiąże współpracę przy realizacji projektów na rzecz lokalnej społeczności. Wsparcie w postaci produktów IKEA otrzymają wybrane podmioty prowadzące działania w zakresie poprawy warunków życia lokalnej społeczności. Zgłoszenia przyjmowane będą do 30.11.2018 roku.

25.11 Koncert: Dwie Premiery 2018

Fundacja WOOD and MOOD zaprasza na koncert Dwie Premiery, koncert prezentuje dwie płyty zespołów pruszczan Mai i Ignacego Wiśniewskich.

10.XI Marsz charytatywny na orientację dla Kacperka

Nadeszła jesień. Sezon imprez sportowych na świeżym powietrzu powoli dobiega końca. Jednak zamiłowanie do zdrowego trybu życia pozostaje żywe jak wspomnienie lata. Sport w połączeniu ze świetną zabawą, to doskonałe czynniki motywujące do stawania na linni startu.

Apteka w budynku pogotowia ratunkowego

Starosta Powiatu Gdańskiego Stefan Skonieczny prowadzi rozmowy z aptekarzami na temat uruchomienia w budynku pogotowia i PCPR przy ulicy Raciborskiego apteki.

4. edycja akcji „Nie jest kolorowo”

Już po raz czwarty Stowarzyszenie Traugutt.org organizuje akcję „Nie jest kolorowo”, czyli zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci z polskich placówek edukacyjnych na Białorusi, Litwie, Ukrainie i Łotwie.

Koncerty na Kochanowskiego – Nowy sezon 2018-2019

Zapraszamy w nowym sezonie Koncertów na Kochanowskiego. Cykl koncertów rozpoczęliśmy recitalem skrzypcowym Adama Suski 18 września 2018. Najbliższe nasze wydarzenie to Spotkanie z gdańską projektantką mody Małgorzatą Wasik – założycielką marki Emwudesign. Wieczór będzie oryginalny także z racji “muzycznego pokazu mody”. P. Małgorzata Wasik jest autorką sukien dla zespołu Les

III Rowerowy Rajd Historyczny – Polacy Wyżyn Gdańskich

Już po raz trzeci Stowarzyszenie Traugutt.org z Pruszcza Gdańskiego zorganizowało historyczny rajd rowerowy. Organizatorzy łączą przyjemnie z pożytecznym. Jazdę na rowerze po drogach powiatu gdańskiego i odkrywanie śladów i pamiątek polskości z czasów Wolnego Miasta Gdańska.

29.IX Piknik rajdowy dla Marcelinki

Mamy ogromną przyjemność z organizacji kolejnej imprezy, tym razem nie tylko mającej na celu doskonalenie technik jazdy.Powodem organizacji pikniku jest mała, a jakże waleczna istota „Marcelina” bo o niej mowa zjednoczyła 4 organizacje– Automobilklub Morski– LIVER Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom– Mercedes Spot Trójmiasto– Garage Styleoraz władze okolicznych miejscowości, aby przy