Nie lubisz długich i chłodnych wieczorów? Za to uwielbiasz gorące romanse, które rozpalają Twoje emocje? W takim razie sprawdź naszą listę 5 najgorętszych książek dla kobiet. Gwarantujemy wypieki na twarzy!

Prezentujemy 5 najciekawszych nowości z gatunku literatury kobiecej – wzruszające historie o miłości i gorące romanse, które doskonale sprawdzą się podczas długich, zimowych wieczór. Kubek ulubionej herbaty, gruby koc i lektura – to przepis na to, jak przeczekać do wiosny!

“Dziewczyna, która kochałeś”
Jojo Moyes już od dłuższego czasu utrzymuje się na szczytach światowych list bestsellerów. Najpierw za sprawą “Zanim się pojawiłeś” i “Kiedy odszedłeś”, a teraz dzięki “Dziewczynie, którą kochałeś”. Trzecia powieść Brytyjki to historia o sile miłości i pragnieniu odnalezienia samej siebie. Jej główna bohaterka – Liv, jest dziewczyną, której życie potoczyło się dokładnie tak, jak sobie tego… nie życzyła. Mężczyzna jej marzeń zniknął bez śladu, o swoim istnieniu wciąż przypomina komornik, a jedynym co nadaje codzienności jakiegokolwiek sensu jest jej stare zaręczynowe zdjęcie. Zdjęcie, na którym była dziewczyną taką, jaka chciałaby stać się teraz… Niezwykle wciągająca i pełna optymizmu historia – doskonała szczególnie na zimowe wieczory!

“Mimo naszych kłamstw”
Miliony czytelniczek na całym świecie poznały Tarryn Fisher, dzięki serii o miłosnym trójkącie Olivii, Leah’a i Caleb’a, którą zapoczątkowało “Mimo naszych win”. “Mimo naszych kłamstw” to już trzecia, a zarazem ostatnia część cyklu, w której nic nie jest takie, jak mogłoby się wydawać. Nawet jeśli myślisz, że na podstawie dwóch poprzednich tomów poznałaś już na wylot trójkę bohaterów to ta książki sprawi, że będziesz chciała poznać ich na nowo. Ostatni element układanki, który wymaga odważnych i zdecydowanych kroków. Fabuła rozpala do czerwoności i nie pozwala odłożyć książki na potem.

“Jak gdybyś tańczyła”
Książka Diane Chamberlain nie jest z pewnością typową, romantyczną historią, ale to zdecydowanie opowieść o miłości. Miłości do mężczyzny i miłości do dziecka, która może przezwyciężyć wszystkie trudności i rozświetlić nawet najciemniejsze sekrety – choćby te z przeszłości, o których główna bohaterka chciałaby zapomnieć. Niezwykle poruszająca książka, która trzyma w napięciu od początku do końca i wywołuje cały wachlarz emocji, by ostatecznie… sprawdźcie same! Naprawdę warto!

“Piętno”
Tę książkę polecamy czytelniczkom, które NAPRAWDĘ nie lubią zimnych i samotnie spędzanych wieczorów. Jeszcze bardziej gorąca niż “50 twarzy Greya”, rozpala emocje i wciąga w bardzo miłosną grę! Poznacie w niej Sofię McBride, która z powodu burzy zostaje uwięziona na ranczu Cade’a Donovana – onieśmielającego i pewnego siebie faceta, któremu do tej pory nie oparła się żadna kobieta. Przyciąga ją niczym magnes, ale i ona nie ma w zwyczaju kierować się czyimiś zasadami. Książka tak gorąca, że jej okładka może oparzyć!

“To, co najważniejsze”
“To, co najważniejsze” rozpoczyna nową serię bestsellerowej autorki. Tym razem trafiamy do Hartwell – spokojnego miasteczka ulokowanego nad samym morzem, gdzie dociera także Doktor Jessica Huntington. Jako więzienny psycholog przywozi tutaj ze sobą stare listy znalezione w bibliotece zakładu karnego, by oddać je w ręce adresata. Przypadkiem poznaje także Cooper’a, który prowadzi lokalną restaurację. Przystojny mężczyzna, kilka niepowodzeń w przyszłości, piękne widoki i odrobina namiętności to chyba doskonały przepis na udaną powieść romantyczną, prawda?

Wszystkie powyższe książki znajdziecie w sklepie internetowym www.merlin.pl.

Artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz