PAL PARKIET 2017 – PRUSZCZ GDAŃSKI

Szybkimi krokami nadciąga wydarzenie, na które na Pomorzu jesienią wszyscy czekamy! Rezerwujcie sobie czas, zapraszajcie znajomych i wpadajcie na parkiet, który zapłonie od tańca i dopingu jednej z najbardziej żywiołowych publiczności w Polsce!

Ogólnopolskie zawody w Ogólnopolskie Zawody Breakdance „Pal Parkiet 2017” – 14.10 Pruszcz Gdański. 4vs4 walki ekip, Bgirl Battle oraz bitwy dla dzieciaków i młodzieży.

Czy Zames Crew trzeci rok z rzędu zdobędzie mistrzowski tytuł, czy też postawią się im jacyś nieugięci, utalentowani i przystojni kowboje? Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim i Young Flava zapraszają!

Zdradzamy kilka szczegółów na temat zawodów:

● DATA/DATE: 14 października 2017 – sobota / 14th october 2017 – saturday

● MIEJSCE/VENUE: ZSO nr 1 w Pruszczu Gdańskim, ul. Niemcewicza 1

● KATEGORIE / CONTESTS:

– 4vs4 – Walki Ekip/Crew Battle
– Bgirl Battle 1vs1
– Kids Contest 1vs1 – od 11 do 16 lat
– Beginners Contest 1vs1 – dzieci do 10 lat

* kategorie dla dzieci i płci pięknej: eliminacje będą polegać na walkach pokazowych, sedziowie wybiorą najlepszą ósemkę

● SĘDZIOWIE / JUDGES:
– Bboy Zawisza / BielSkill – Bielsko-Biała,

” Moja przygoda z tańcem breakdance zaczęła się w 2002 roku. Do wszystkiego doszedłem sam ciężka praca ucząc się na początku jedynie z teledysków. Nigdy nie chodziłem na zajęcia czy warsztaty z tego tańca, dzięki temu wykreowałem swój własny styl. Moją jedyną inspiracją jest moja ekipa Bielskill.

Od wielu lat systematycznie biorę udział w licznych zawodach w całej Polsce i za granicą, stając wiele razy na podium już od 2006 roku. Moim największym osiągnięciem jest wygrana Redbull BC ONE Poland 2017. Od dłuższego czasu trenuje 5-6 razy w tygodniu + codziennie jeżdżę na rowerze do pracy. Staram się również prowadzić zdrowy tryb życia i unikam wszelkich używek. Tanieć to moja pasja i styl życia.”

– Bboy Patos Navi / Navi Crew,  Tancerz dysponujący oryginalnym stylem z domieszką twórczych  i trudnych kombinacji, których w jego arsenale zliczyć nie sposób. Na parkiecie wojownik, w życiu prywatnym fascynuje go rehabilitacja, dobra książka i porządna górska przechadzka!

– Bboy Gregory / BWA Breakers – Bielawa. Założyciel BWA Breakers, Bboy z 15-letnim stażem, nauczyciel Breakingu i organizator wydarzeń hiphopowych. Człowiek, który jest pełen energii, charyzmy i doświadczenia  śmiało można zaliczyć go do grona najlepszych Bboys w kraju. Za mikrofonem radzi sobie równie dobrze, jak na parkiecie. We wszystko, czego się podejmuje, wkłada całe swoje hiphopowe serce – MC/Bboy Gregory!

● WJAZD/ENTRANCE FEE:

* Wpisowe 10 PLN od uczestnika
* Publika wjazd free / Free for spectators

● KONTAKT/CONTACT:
– bboy Slam, 516063078, rafsamol@gmail.com
– bboy Mendi, 577000627

Pal Parkiet 2017 – Pruszcz Gdański


Dodaj komentarz