Jarmark Bożonarodzeniowy 3-17 XII

W tym roku Faktoria Handlowa w Pruszczu Gdańskim szczególnie uroczyście i bogato otworzy sezon Bożonarodzeniowy. Jarmark Świąteczny rozpocznie się już 3-go i potrwa aż do 17-go grudnia, a będzie obfitował w atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Od poniedziałku do piątku w Faktorii będą odbywać się kreatywne świąteczne warsztaty dla grup szkolnych i przedszkolnych, między innymi wykonywanie ozdób choinkowych i zdobienie pierników.

W weekendy zapraszamy do odwiedzania stoisk z rękodziełem i świątecznymi przysmakami od lokalnych rzemieślników. Najmłodsi w tym czasie zostaną wciągnięci w wir zabaw i konkursów przygotowanych przez animatorów.

Wszystkich entuzjastów dobrej kuchni zapraszamy szczególnie serdecznie 10 grudnia do kibicowania w „Konkursie na Najlepsze Pierogi na Pomorzu”. Do konkursu staną Koła Gospodyń Wiejskich z naszego regionu, więc rywalizacja będzie na najwyższym poziomie.

Specjalnym gościem Jarmarku będzie sam Święty Mikołaj, którego będzie można odwiedzić w soboty i niedziele, a przede wszystkim 6 grudnia.

Kulminacją Jarmarku będzie niespodzianka, którą przygotowaliśmy na 17-go grudnia.

Z całą mocą możemy powiedzieć, że tegoroczny Jarmark Świąteczny w Faktorii Handlowej będzie największym tego rodzaju wydarzeniem w okolicy!


źródło: pruszcz-gdanski.pl


Dodaj komentarz