„Twoje Życie, Twój Soul” – tak zatytułowany został wspólny singiel Pauliny Czapli i pruszczańskiej formacji The Ostprausters.

Teledysk nakręcony został w naszym kochanym Pruszczu Gdańskim na os. Kasprowicza. The Ostprausters często przemycają patriotyczne wątki związane z Pruszczem bo jak twierdzą „trzeba pamiętać o lokalnym terenie. Już sama nazwa OST– wschód, Praust – Pruszcz jest tego świadectwem.

Tekst do piosenki napisali członkowie The Ostprausters – Paweł Kruszewski i Bartosz Ornoch. Do wykonania zaprosili natomiast wokalistkę, która z muzyką związana jest od najmłodszych lat – Paulinę Czaplę

Artystka znana jest z takim programów jak „Od przedszkola do Opola”, „X-Factor”, „Szansa na sukces” czy „Must Be The Music”. W tym ostatnim doszła do finału. Na scenie wspierała już m.in. Edytę Górniak, Michała Bajora oraz Jana Pietrzaka. Obecnie całą swoją energię poświęca na pisanie autorskich utworów utrzymanych w klimatach pop, soul, jazz i r&b.

The Ostprausters to hip-hopowy duet z Trójmiasta, który zasłynął utworem nagranym wraz z Sarsą, a zatytułowanym „W serca bicie”, który można posłuchać tutaj. Inna kompozycja raperów, w której można usłyszeć Magdalenę Baś – „List” – trafiła na listy przebojów (m.in. Radia Eska).

Dodaj komentarz