Koncerty, jarmark i pokazy rekonstruktorskie – Centrum Kultury i Sportu zdradza co będzie się działo w naszym mieście. 

Wraz z nowym rokiem rozpoczął się nowy sezon w dziedzinie kultury i rozrywki Pruszcza Gdańskiego. W lutym mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w karnawałowym koncercie Orkiestry Miasta Pruszcz Gdański w skład której wchodzi, aż 27 uzdolnionych muzyków. Tematem przewodnim koncertu będą największe szlagiery i ulubione kawałki publiczności.

W kwietniu będzie można wziąć udział w Jarmarku Wielkanocnym, na którym jak co roku wystawiać się będą m.in. lokalni rzemieślnicy z rękodziełem i regionalnymi wyrobami.

Początek czerwca to jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów przez najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka przewidziano szereg niespodzianek, które zobaczymy w innej odsłonie niż dotychczas.

Lipiec oraz sierpień będą należeć głównie do Sceny Letniej i Faktorii Kultury, podczas której odbędzie się cykl plenerowych koncertów popularnych gwiazd i zespołów, a także występów Teatru Wybrzeże. Nie zabraknie również kolejnej edycji Wehikułu Czasu, gwarantującej emocje pasjonatom militariów, historii i grup rekonstruktorskich. By urozmaicić pruszczanom czas planowany jest Dzień Kultury Francuskiej, organizowany po raz piąty.

Cały nadchodzący rok pełen będzie atrakcji i wydarzeń na które zapraszamy już dziś!

Dodaj komentarz