Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Gdańskiego na I Rajd Kaszubsko-Żuławski nowo oznakowanym (niebieskim) szlakiem rowerowym z Przywidza do Sobieszewa.

Rajd rowerowy startuje 01.10. b.r. o godz. 09.00  z Przywidza (ul. Spacerowa – za urzędem Gminy) przez Pruszcz Gdański do Wyspy Sobieszewskiej. Osoby chętne mogą przedłużyć wycieczkę do 02.10,  gdyż organizatorzy przewidzieli, (za dodatkowa opłatą)  nocleg, ognisko z kiełbaskami oraz przejazd rowerami niebieskim szlakiem im. Wincentego Pola wokół Wyspy Sobieszewskiej.

Wydarzenie połączone zostało z symbolicznym otwarciem nowo oznakowanego szlaku, które odbędzie się w pierwszym dniu rajdu, w sobotę 01.10 około godziny 12.00, na mostku nad Kanałem Raduni przy Urzędzie Miasta w Pruszczu Gdańskim. Uczestnicy zatrzymają się na przecięcie wstęgi i wspólne pamiątkowe zdjęcie. Na wszystkich zebranych czeka również mała niespodzianka. Serdecznie zapraszamy do udziału mieszkańców w rajdzie oraz sobotnim otwarciu szlaku Kaszubsko-Żuławskiego jak i zachęcamy Państwa do aktywnego spędzania wolnego czasu na naszych szlakach rowerowych.

Dodaj komentarz