Jeśli chcesz szybko dostać się z Pruszcza Gdańskiego do Gdyni lub Gdańska, najszybciej zrobisz to korzystając z Obwodnicy Trójmiejskiej – wygodnej i pozwalającej na błyskawiczny przejazd drogi ekspresowej. Po drodze zaś, zaraz poza granicami Pruszcza, warto zajrzeć do Motostrefy, miejsca, w którym za jednym zamachem możesz załatwić kilka istotnych spraw.

Miejsce, w którym zadbasz o swój samochód

W Motostrefie (www.motostrefa.gda.pl) dopilnowano, by w jednym miejscu znalazło się wszystko, co niezbędne dla kierowcy. Można tutaj dokonać przeglądu pojazdu, przeprowadzić diagnostykę, ale też zlecić prace warsztatowe w przypadku, gdy coś w samochodzie wymaga naprawy.

Miejsce ku temu jest o tyle idealne, że personel serwisu to nie tylko specjaliści – to także pasjonaci, dla których auta to nie maszyny, a „Coś z Duszą”.

Motostrefa to jednak coś więcej, niż tylko punkt naprawczy. Opuszczając warsztat można przy okazji uzupełnić stan paliwa i skorzystać z myjni, a nawet z usług polerowania lakieru, czy jego kompleksowej renowacji.

Jest jeszcze coś, o czym warto wspomnieć w kontekście Motostrefy. Jeśli z jakiegokolwiek powodu chcesz wypożyczyć przyczepę zrobisz to tutaj. I to zarówno gdy potrzebujesz jej na zaledwie kilka godzin, jak i na cały weekend lub nawet na tydzień.

Głodnego Cię nie wypuszczą

Co warto zaznaczyć, personel Motostrefy dba nie tylko o samochody. Tutaj liczą się także kierowcy i ich pasażerowie. Specjalnie z myślą o nich uruchomiono tutaj pizzerię Monte Carlo. Nie jest to jednak kolejny sieciowy lokal, w którym obowiązuje zasada „byle więcej”. Tutaj stawia się na jakość. I to do tego stopnia, że wypieka się pizze wyłącznie na cienkim cieście – tak, by smak był delikatny.

Zadowoleni powinni być również Ci smakosze pizzy, którzy unikają mięsa. Większość pizzerii oferuje dla nich jedną, góra dwie pozycje. W Monte Carlo wybór dla wegetarian jest wyraźnie większy. Zawsze tez można skomponować własną pizzę na bazie dostępnych składników, a wszystko to na wyśmienitym cieście idealnie pasującym zwolennikom kuchni włoskiej.

Artykuł sponsorowany

 

 

Dodaj komentarz