To z całą pewnością ulubiony zabieg gwiazd. Piękna, jędrna i pełna blasku skóra po Zaffiro sprawia, że ten zabiega docenia m.in. modelka Anja Rubik i aktorka Magdalena Cielecka. Ten prawdziwy hit medycyny estetycznej jest wart swojej ceny – cofa czas bez skalpela, bólu i stresu. Na zabieg Zaffiro wybierzemy się do Elbląga do Kamea.

Zaffiro poprawia napięcie i elastyczność skóry. Wygładza zmarszczki, likwiduje bruzdy wargowo-nosowe. Dzięki Zaffiro można także podnieść opadające policzki, zniwelować obwisłości na twarzy oraz poprawić jej owal. Zaffiro likwiduje także obwisłości na ciele: na wewnętrznej stronie ramion, ud oraz obszarach nad kolanami. Poprawia skórę dekoltu i wpływa pozytywnie na wygląd opadających z wiekiem piersi. Obkurcza także skórę na brzuchu u kobiet po porodzie.

Zaffiro to urządzenie włoskiej firmy Estelougue przeznaczone do termoliftingu skóry. Urządzenie powstało w wyniku wieloletnich badań i ścisłej współpracy z prestiżowym ośrodkiem naukowym – Medycznym Stowarzyszeniem Lekarzy Anti-Aging A.M.IA. w Rzymie. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą skutecznie ujędrnić skórę i zminimalizować zmarszczki grawitacyjne bez zastosowania metod inwazyjnych. Termolifting Zaffiro to z pewnością przełomowa technologia odmładzania twarzy i ciała przy pomocy światła podczerwonego.

Głowica urządzenia Zaffiro, wykonana ze szlachetnego szkła szafirowego, emituje promieniowanie podczerwone o specjalnie dobranej długości fali, powodując podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Drugim, długofalowym skutkiem zabiegu, jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ich produkcja zostaje zwiększona o około 30%, co pogłębia efekt liftingu.

W większości efekt odmłodzenia widoczny jest już po pierwszym zabiegu. Natomiast pełny rezultat uwidacznia się w okresie od 3 do 6 miesięcy po przeprowadzeniu terapii. Efekty zabiegu w zależności od właściwości skóry utrzymują się od 1 roku do 2 lat. Dla podtrzymania efektów zaleca się zabieg przypominający raz na 6-12 miesięcy.

Zaffiro to tzw. zabieg lunchowy – po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana, może także występować uczucie towarzyszące lekkiemu opaleniu skóry na słońcu.

Zabieg Zaffiro blisko Ciebie jest w Elblągu.
Kamea
Naturalnie przedłużamy młodość
ul. Gołębia 1

Umów się na ZAFFIRO lub inny zabieg medycyny estetycznej z oferty Kamea
tel. 55 611 41 11
www.salonkamea.pl
Obserwuj Kamea na Facebook i Instagram

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz