Chciałeś kiedyś zostać sportowcem? A może po prostu tęsknisz za graniem w szkolnej drużynie sportowej? A może po prostu, chcesz rozruszać kości po kilku latach braku aktywności fizycznej?

Od kilku lat, w Polsce działa liga futbolu amerykańskiego. Jest to obecnie najszybciej rozwijający się sport w naszym kraju. Jednak nadal jest to bardzo młoda dyscyplina, szukająca każdego chętnego który chciałby spróbować w niej swoich sił. Z tego też względu, powstaje w Trójmieście nowa drużyna – KFA Pomerania Gdańsk i właśnie CIEBIE chcemy zaprosić do wzięcia udziału w procesie jej tworzenia.

W tym fantastycznym sporcie, znajdzie się dla Ciebie miejsca, niezależnie od tego jak duży bądź mały jesteś. Jesteś szybki, ale ważysz tylko 60 kg? A może wręcz przeciwnie, szybkość nie jest Twoją silną stroną bo ważysz 130 albo i więcej (rzecz niespotykana w innych sportach – nam naprawdę każdy kilogram Twojej wagi będzie powodem do radości!)? Niezależnie czy jesteś bliżej jednej z którychś granic, czy też mieścisz się gdzieś pośrodku – uwierz, że znajdziemy dla Ciebie idealną pozycję na boisku… Każdy z 11 zawodników ma inne zadanie do wykonania i do każdego z tych zadań wymagane jest co innego

Zapraszamy zatem na naszą rekrutację! 

I nie bój się, „że się nie dostaniesz”. To, że Futbol Amerykański to sport dla każdego, to nie jest chwyt marketingowy. Nauczymy Cię zasad, jak poprawić i jeszcze bardziej wykorzystać Twój potencjał, a w międzyczasie zanim się spostrzeżesz, będziesz mieć na sobie koszulkę ze swoim nazwiskiem i wybiegniesz obok nas na boisko, aby jak brat walczyć z nami ramię w ramię.

Zainteresowany?

Wyślij zgłoszenie na biuro@pomerania.gdn

Podaj następujące dane:
– imię i Nazwisko
– Wiek
– Wzrost
– Wagę
– Uprawiane wcześniej sporty (o ile takowe były)

Na trening prosimy zabrać obuwie i odzież sportową.

ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz