W dniach 2-4 czerwiec, chłopcy z rocznika 2009 wezmą udział w elitarnym turnieju w Niemczech: U-8 Weyer Pfingst Cup w Garzweiler.

dział w turnieju zadeklarował między innymi Manchester City, Bayer Leverkusen, FC Koln, FC St. Pauli, SC Freiburg, Austria Wiedeń, Luton Town oraz zespoły z Danii, Słowacji i Niemiec. Nasi zawodnicy zagrają w bardzo mocnej grupie F z FC Starkenburgia, Vfl Juchen Garzweiler (gospodarze) oraz AC MILANEM! AC Milan – 7x Liga Mistrzów, 18x Mistrzostwo Włoch, 5, Puchar Włoch.

Już 3 czerwca, o 14:42 młodzi pruszczanie staną przed szansą ogrania tak utytułowanego zespołu :). Poza nami Polskę będzie jeszcze reprezentować Football Academy Warszawa oraz Chrobry Głogów. Turniej bez względu na końcowy wynik i miejsce będzie na pewno piękną przygodą dla naszych młodych piłkarzy. Trzymajcie kciuki za naszych zawodników. Będziemy informować o wynikach na turnieju w Niemczech.

Już w najbliższy weekend w ramach przygotowań do tego wydarzenia chłopcy pojadą na sparing do Lubina, aby zagrać z miejscowym ekstraklasowym Zagłębiem, klubem który ma prawdopodobnie najlepszą Akademię w Polsce.

Dodaj komentarz