Możemy pomóc Pani Anecie z Suchego Dębu. „Aby zegar nigdy nie wybił godziny tylko samego bólu”.

Pani Aneta mieszka wraz z dziećmi w Suchym Dębie. Niesamowicie trudne wydarzenia jej życia sprawiły, że jest zmuszona zwrócić się do Was, o pomoc finansową.

W zeszłym roku, w tragicznym wypadku straciła najstarszą córkę. Potem u Pani Anety wykryto nowotwór złośliwy. Choroba rozwija się bardzo szybko a rokowania nie są dobre. Pani Aneta chciałaby zapewnić swoim dzieciom możliwie dobre warunki  do życia, kiedy jej zabraknie.

Obecnie mieszkają w domu, w którym jest malutka kuchnia z piecem na węgiel. U dzieci pojawiły się początki astmy i alergia. Konieczna jest wymiana tego pieca i remont domu. Niezbędne jest wsparcie finansowe, ponieważ koszt wymiany, znacznie przekracza możliwości finansowe pani Anety. Postępująca choroba odbiera czas na ich samodzielne zebranie. Możemy sobie tylko wyobrazić strach o los dzieci, z jakim pani Aneta zmaga się każdego dnia.

Potrzebne jest zarówno wsparcie finansowe, jak i poszukiwane są firmy budowlane, gotowe pomóc    w realizacji planów związanych z remontem domu.

Osoby mogące wspomóc zapraszamy do bliższego poznania historii Pani Anety:

https://web.facebook.com/KomitetspolecznyDomAnety/?fref=ts

Aby dołączyć do zbiórki, można dokonać wpłaty poprzez stronę:

https://zrzutka.pl/remont-kuchni-i-wymiane-pieca-7ekppp

Wspólnie mamy moc odmienienia rzeczywistości – przekazując pieniądze, jednocześnie człowieka obdarzając nadzieją.

 

Dodaj komentarz