Brama Żuław to kolejna realizowana przez dewelopera EURO STYL inwestycja w Pruszczu Gdańskim. Deweloper zachęcony ogromnym sukcesem sprzedażowym ukończonego już osiedla Młody Pruszcz – projekt mimo wysokiej jak na Pruszcz ceny sprzedał się doskonale – prawie wszystkie mieszkania znalazły nabywców jeszcze przed ukończeniem inwestycji – postanowił kontynuować działalność w tym mieście.

Brama Żuław to projekt wyjątkowy, zarówno ze względu na architekturę, jak i zastosowane rozwiązania.  Architektonicznie projekt mocno nawiązuje do charakterystycznej dla regionu Żuław zabudowy, w nowoczesnych bryłach można dostrzec odniesienia do konstrukcji słupowo-ryglowej, mansardowych dachów czy tradycji oszalowywania budynków. Wyrazisty projekt wyróżnia się od pozostałych realizowanych w okolicy inwestycji także jakością zastosowanych rozwiązań. Część elewacji budynków wykonano w systemie elewacji wentylowanej z blachy na rąbek – co pozwoli budynkom zachować estetyczny wygląd przez wiele lat. Warto zwrócić też uwagę na wysokiej jakości stolarkę okienną, szklane balustrady balkonów, zastosowanie atrakcyjnych gabionów do wykończenia części wspólnych, w tym wzniesienia, na którym znajdują się budynki. Również pod względem instalacji inwestycja będzie się pozytywnie wyróżniać na tle okolicznych osiedli – w budynkach zainstalowano światłowody oraz anteny TV naziemnej i satelitarnej na dachach wraz z rozdzielniami multimedialnymi w mieszkaniach, ponadto w częściach wspólnych i na terenie inwestycji zastosowano oświetlenie w przyjaznej środowisku technologii LED, a także energooszczędne cichobieżne windy. Szczególną uwagę deweloper poświęcił kwestii odpowiedniej izolacji – ze względu na specyfikę istniejącego w tej lokalizacji gruntu fundamenty budynków wykonano w technologii tzw. białej wanny, czyli ze specjalnego wodoodpornego betonu.

Brama Żuław zlokalizowana jest przy ulicy Rzewuskiego – tuż obok niedawno powstałego Parku Krainy Polodowcowej. Jest to miejsce spokojne – jednocześnie z dostępem do infrastruktury usługowo-handlowej – chętnie wybierane przez mieszkańców Pruszcza Gdańskiego i ościennych miejscowości należących do gminy.

Bramę Żuław utworzą dwa budynki – BC z 63 mieszkaniami oraz A z 42 lokalami mieszkalnymi. Prace przy budynku BC zostały już zakończone, właśnie rozpoczęły się odbiory mieszkań. Budynek A zostanie przekazany klientom nieco później – w III kwartale tego roku.

W aktualnej ofercie dewelopera znajdują się więc gotowe mieszkania w budynku BC – tutaj wybierać można spośród lokali o powierzchniach liczących od 36,12 do 80,59 mkw. oraz lokale w budynku A liczące od 31,76 do 70,43 mkw. Ceny mieszkań na tym osiedlu rozpoczynają się już od 4370 zł brutto za mkw.

Sprawdź ofertę na stronie inwestycji Brama Żuław.

 

Dodaj komentarz