Spotkanie networkingowe z cyklu Biznesowa Szybka Randka po raz pierwszy odbyło się w Pruszczu Gdańskim. Przedsiębiorcy spotkali się w środę, 27  czerwca w pruszczańskim Hotelu Chopin.

Mimo, że zaczęły się już wakacje i wielu biznesmanów przebywa na urlopach to Biznesowa Szybka Randka zgromadziła komplet uczestników. Na spotkaniu mogliśmy zapoznać się między innym z księgowym, coachem finansistą czy też przedstawicielami agencji PRowych
i marketingowych. Wśród uczestników było kilku stałych bywalców, którzy już wcześniej przekonali się o skuteczności tej formy networkingu i chętnie wracają  na kolejne„randki”.

Przypomnijmy, że to nietypowe spotkanie networkingowe polega na  4-minutowych rozmowach w parach. Przedsiębiorcy opowiadają czym się zajmują, szukając pola do możliwej współpracy. Na przedstawienie swojego biznesu mają tylko dwie minuty. Potem, wzorem szybkich randek, przechodzą do następnego stolika by móc porozmawiać z kolejnymi osobami. Na koniec spotkania, kiedy każdy z każdym odbył już rozmowę można powrócić do rozmówcy, który najbardziej nas zainteresował i porozmawiać bez limitu czasu.

Pomysłodawcą Biznesowej Szybkie Randki jest Fatima Zblewska, właścicielka firmy VIP EVENT, która od kilku lat organizuje tego typu spotkania w Trójmieście. Spotkanie w Pruszczu Gdańskim było pierwszym krokiem VIP EVENT na drodze organizacji tego typu wydarzeń poza Trójmiastem. Biznesowe Szybkie Randki planowane są również w innych miastach Polski, m.in. w Toruniu, Bydgoszczy, Olsztynie czy Słupsku. Szczegóły znaleźć można na Facebooku /biznesowaszybkarandka/.

Jest wiele spotkań networkingowych ale Biznesowa Szybka Randka jest tylko jedna!

Dodaj komentarz