Zobacz jaka wygoda i oszczędność czasu. Masz firmę, która zaprojektuje dla Was funkcjonalny dom jednorodzinny, zajmie się starannym wykonaniem całej budowy, a wcześniej weźmie na siebie wszystkie obowiązki związane z uzgodnieniem projektu w urzędach. 

W takim standardzie pracuje Atelier Hoffmann, pracownia zatrudniająca architektów z uprawnieniami, projektantów wnętrz, specjalistów od ogrodów posiadająca przy okazji sprawdzone i rzetelne ekipy budowlane. Skontaktuj się z Atelier Hoffmann i rozpocznij rozmowy o budowie Waszego domu.

100 % przygotowanych przez nas projektów uzyskało prawomocne pozwolenia na budowę. Przy współpracy z jednostkami administracji budowlanej stosujemy zasadę minimalizowania problemów i szybkiego rozwiązywania spornych kwestii. Najważniejsze dla nas jest sprawne uzyskania niezbędnych decyzji oraz tej najważniejszej decyzji pozwolenia na budowę domu Inwestora” mówi Krzysztof Hoffmann, jeden z właścicieli rodzinnej pracowni Atelier Hoffmann. (www.atelier-hoffmann.pl)

Atelier Hoffmann od ponad 25 lat obsługuje inwestorów indywidualnych szukających domów funkcjonalnych, za rozsądne pieniądze, a przy okazji potrzebujących fachowej obsługi całej inwestycji. Taką zapewnia Atelier Hoffmann.

„Inwestor nie musi biegać po urzędach i zbierać podpisy, uzgodnienia i pozwolenia. Od samego początku ten proces inwestycji bierzemy na siebie, dlatego budowy domów zaprojektowanych w naszej firmie przebiegają w szybkim tempie, bez poślizgów terminów z powodu braku jakiegoś dokumentu” wyjaśnia Krzysztof Hoffmann. To spory plus współpracy z firmą, dlatego współpracę z Atelier Hoffmann nawiązują również deweloperzy stawiający nowe osiedla, firmy zlecające budowy lub przebudowy swoich biur oraz coraz większa ilość klientów indywidualnych, których przed budową domu jednorodzinnego wstrzymywał dotychczas strach przed formalności urzędowymi.

Jeżeli dopiero przymierzasz się do zakupu ziemi pod budowę domu warto przed transakcją obejrzeć działkę z projektantem-architektem. Na Zachodzie to już standard, że Inwestor idzie na spotkanie z pośrednikiem nieruchomości w towarzystwie swojego architekta. W ten sposób ktoś fachowym okiem oceni jakie będą możliwości budowy domu na wybranej działce i czy nie będzie problemów z warunkami zabudowy dla tego terenu. Jeżeli posiadasz działkę proponujemy najwygodniejszy pakiet Projekt Budowlany + Projekt Wnętrza – w ten sposób jedna firma pilnuje wszystkie od początku do końca, życie pokazuje, że kilka ekip budowlanych to wychodzące później poprawki do zrobienia, bo ktoś czegoś nie dopilnował i nikt nie chciał wziąć odpowiedzialności za poprzednią ekipę. W rozwiązaniu Projekt Budowlany + Projekt Wnętrza opiekunem inwestycji są przedstawiciele Atelier Hoffmann.

„Serdecznie zapraszam inwestorów z Pruszcza i okolic do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością zaoferujemy Państwu naszą fachową pomoc przy tak dużym procesie jakim jest budowa domu. Staramy się od lat tak organizować współpracę aby budowie nie towarzyszyły sytuacje stresujące, kłopoty administracyjne lub problemy z ekipą budująca dom. Zostaje tylko przyjemność obserwowania jak sprawnie do przodu posuwa się budowa domu i odliczać dni do momentu przeprowadzki” dodaje Krzysztof Hoffmann z firmy Atelier Hoffmann

Atelier Hoffmann
www.atelier-hoffmann.pl

tel. 55 232 41 70
tel. 509-806-120

e-mail ah@elblag.com.pl

Facebook www.facebook.com/AtelierHoffmann

Artykuł Sponsorowany

Dodaj komentarz