Laureaci miejskich konkursów nagrodzeni!

W dniu 12 lipca 2017 r. podczas sesji Rady Miasta Pruszcz Gdański wręczone zostały nagrody rzeczowe laureatom konkursów: Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego oraz Rodzinny Ogród Działkowy oraz Działka roku 2017.

Jak co roku w okresie wakacyjnym komisja konkursowa w skład, której wchodzą Radni Rady Miasta Pruszcz Gdański oraz pracownicy Urzędu Miasta wyłoniła zwycięzców kolejnej edycji konkursów.

Poniżej lista nagrodzonych osób:

Najpiękniejsza posesja, najpiękniejszy balkon Pruszcza Gdańskiego w 2017 r.

Komisja konkursowa po dokonaniu przeglądu zgłoszonych do konkursu balkonów i posesji, postanowiła przyznać:

w kategorii balkon:

I miejsce: Katarzyna Królikowska
II miejsce: Joanna Strzelec
II miejsce: Anna Łangowska
III miejsce: Agnieszka Serafin

Wyróżnienia:

Irena Leszczyńska
Podziękowania za udział:
Janina Kościelak
Genowefa Rozenkiewicz

w kategorii posesja:

I miejsce: Bożena i Andrzej Heś
II miejsce: Witold Kwiatkowski
III miejsce: Marzena Duszyńska

Rodzinny Ogród Działkowy  oraz Działka 2017 r. w kategorii „Rodzinny Ogród Działkowy 2017”:

I miejsce – ROD im. Żwirki i Wigury
II miejsce – ROD Wiosna
III miejsce – ROD im. Nad Radunią

Wyróżnienie:

  1. ROD im. Jana Kochanowskiego
  2. ROD im. Józefa Kraszewskiego
  3. ROD Primowiec
  4. ROD Cukrownik

w kategorii „Działka 2017 r”:

ROD im. Żwirki i Wigury:

podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce  – działka nr 153 – Monika Kusiak,
I miejsce – działka nr 14 – Grzegorz Ludwicki,

podkategoria: działka owocowo – warzywna

I miejsce  – działka nr 193 – Grzegorz Szadkowski,
I miejsce – działka nr 16 – Magdalena Sopata,
II miejsce – działka nr 30 – Stanisław Wójcik,

ROD Wiosna:

podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce  – działka nr 98 – Katarzyna Michałkiewicz,
II miejsce  – działka nr 52 – Ryszard Pedynkowski,
III miejsce – działka nr 53 – Bożena Ropiak,
podkategoria: działka owocowo – warzywna
I miejsce  – działka nr 55 – Urszula Roślicka,
II miejsce – działka nr 31 – Gertruda Porzyczka,
III miejsce – działka nr 65 – Dariusz Czaja,

ROD im. Nad Radunią:

podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce  –  działka nr 120 – Andrzej Łukaszczuk,
II miejsce – działka nr 91 – Kazimiera Janisz,
III miejsce – działka nr 96 – Kamila Morawska,

podkategoria: działka owocowo – warzywna

I miejsce  – działka nr 61 – Bogusława Majstruk,
II miejsce – działka nr 10 – Józef Żoch,
III miejsce – działka nr 8 – Mieczysław Krzysztoforski,

ROD im. Jana Kochanowskiego:

podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce  – działka nr 160, Mieczysław Siemiński,
II miejsce  – działka nr 122 – Joanna Mikołajczyk,
III miejsce – działka nr 150 – Olga Łukoszczuk,

podkategoria: działka owocowo – warzywna

I miejsce  – działka nr 91 – Waldemar Fabisiak,
II miejsce – działka nr 80 – Beata Boczar,
III miejsce – działka nr 180 – Franciszek Kolonista,

ROD im. Józefa Kraszewskiego:

podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce  – działka nr 33 – Tadeusz Wirkus,
II miejsce  – działka nr 32 – Małgorzata Mówińska,
III miejsce – działka nr 194, Wojciech Brzeski,

Wyróżnienie:

  1. działka nr 264 – Sławomir Filipek,
  2. działka nr 64, Aurelia Lipka,

podkategoria: działka owocowo – warzywna

I miejsce  – działka nr 154 – Krzysztof Stefaniak,
II miejsce – działka nr 270 – Waleska Dawidowska,
III miejsce – działka nr 109A – Tadeusz Grabda,

Wyróżnienie:

  1. działka nr 271 – Jan Żukowski,
  2. działka nr 276 – Jan Rembisz,

ROD Primowiec:

podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce  – działka nr 16 – Aneta i Tomasz Suchomscy,
II miejsce  – działka nr 38 – Dorota Schoska,
III miejsce – działka nr 14 – Tomasz Rajski,

Wyróżnienie:

  1. działka nr 3 – Justyna i Hubert Krasińscy,

podkategoria: działka owocowo – warzywna
I miejsce  – działka nr 67 – Krystyna Rogozińska,
II miejsce – działka nr 56 – Bogumiła i Eugeniusz Bożewscy,
III miejsce – działka nr 18 – Tadeusz Ujazdowski,

ROD Cukrownik:

podkategoria: działka rekreacyjna

I miejsce  – działka nr 12 – Henryk Makuch,
II miejsce  – działka nr 28/I – Anna Reszczyk – Piec,
III miejsce – działka nr 75 – Ilona i Dariusz Ciesielscy,
podkategoria: działka owocowo – warzywna
I miejsce  – działka nr 28/II – Adolf i Zdzisława Czerwiec,
II miejsce – działka nr 13 – Irena Brodalska,
III miejsce – działka nr 19 – Stanisława i Tadeusz Kula,

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!


Dodaj komentarz