Celem projektu „Akademia Językowa na Pomorzu” realizowanego przez Centrum Szkoleniowe MASTERLANG przy współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy na Pomorzu jest dostarczenie wsparcia w ramach podnoszenia umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim oraz językiem niemieckim.

Projekt stanowi jeden z elementów zmian realizowanych na terenie województwa pomorskiego, których celem jest poprawa sytuacji osób w wieku aktywności zawodowej na rynku pracy.

Kursy realizowane są w okresie od 1 czerwca 2017 do 31 maja 2019. Odbywają się w różnych regionach województwa pomorskiego i terminach tak, by były w pełni dostosowane do potrzeb, możliwości i wygody uczestników.

Bardzo niska cena i wysoka jakość. Czy takie połączenie istnieje? Tak, dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich! 180 lub 120 godzin warsztatów i CERTYFIKAT uznawany przez firmy na całym świecie. Ponieważ kursy są współfinansowane ze środków unijnych, płacisz tylko 15% wartości kursu! 2,50 za godzinę!

Kursy prowadzone są zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ) na poziomach:
• A1 oraz A2 (szkolenia dla początkujących)
• B1 oraz B2 (szkolenia dla średniozaawansowanych)
• C1 oraz C2 (szkolenia dla zaawansowanych).
W grupach 10-12 osobowych średnio 2 x w tygodniu po 2 godziny lub raz w tygodniu po 4 godz. z 15 min. przerwą po 2 godz.

Niezależnie od stopnia zaawansowania, kurs rozwinie Twoje umiejętności językowe. Zostań mistrzem angielskiego, dzięki jednemu z realizowanych przez nas na Pomorzu kursów!

Angielski na Pomorzu. 

Jak się zapisać?

O projekcie. 

 

Dodaj komentarz