Jesteście gotowi na rowerowe, rolkowe i longboardowe szaleństwo?

 

Jeśli tak, to zapraszamy na Wielki Przejazd Rowerowy, który w tym roku obchodzi okrągłe, 22 urodziny!

W niedzielę 10 czerwca czekać będzie na uczestników ok. 120 km zabezpieczonych tras dla kilku peletonów – do wyboru. Szykuje się również rekordowa ilość nagród w konkursach. Jak zawsze towarzyszyć nam będzie ogromna moc muzyki z niezależnych systemów nagłośnienia mobilnego i stacjonarnego, a przede wszystkim to, co najważniejsze – wspólny przejazd najgłówniejszymi ulicami NASZEJ METROPOLII. Na mecie czekać zaś będzie wielki piknik z masą jadła i napitku dla ciała oraz licznymi atrakcjami dla ducha.

Chcesz stać się bohaterem 22 WPR? – pamiętaj o przebraniu siebie i swojego rumaka – już szykują się nagrody dla najoryginalniejszych przebierańców. Pytasz o pogodę? – jak co roku na WPR – pogoda będzie znakomita! (bo na rower każda pogoda jest dobra!)

Do udziału w 22 WPR zapraszamy wszystkich rowerzystów, rolkarzy, longboardzistów, wrotkarzy, osoby na wózkach oraz wszelakich pojazdach napędzanych siłą mięśni (z ew. elektrycznym wspomaganiem).

Jak zawsze – wstęp i udział w WPR jest bezpłatny.

Pełny program 22 WPR (zasady uczestnictwa, trasy, mapa, godziny zbiórek i startów, opisy wydarzeń) około połowy maja zostanie podany na stronie www.wpr2018.pl.

Dodaj komentarz